Hľadaj v ESHOPe

Popis a určenie


WOBENZYM obsahuje vhodne zostavené enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny. Urýchľujú priebeh zápalu a zmierňujú jeho následky, tlmia chorobné prejavy spôsobené škodlivými imunokomplexami vznikajúcimi v dôsledku protilátkových reakcií. Produkty látkovej výmeny ľudskému telu škodlivé a odumretý tkanivový materiál sa rýchlejšie odbúravajú. Opuchy a krvné výrony sa lepšie vstrebávajú. Rutín normalizuje priepustnosť cievnej steny. WOBENZYM znižuje viskozitu krvi a tým zlepšuje krvný obeh v najdrobnejších cievach. Tablety sú odolné proti žalúdkovej šťave. WOBENZYM sa odporúča u dospelých pri týchto stavoch:



  • poúrazové opuchy 

  • zápalové a pooperačné stavy v chirurgii 

  • lymfedémy (opuchy spôsobené poruchou odtoku lymfy) rôznej etiológie 

  • fibrocystická mastopatia (chronické ochorenie prsníka, ktoré sa vyznačuje tvorbou dutín a väziva) 

  • potrombotický syndróm dolných končatín (stavy po upchatí žíl dolných končatín krvnou zrazeninou), zápaly povrchových žíl 

  • niektoré choroby spôsobené imunokomplexami (chronický zápal kĺbov, mnohopočetná mozgomiechová skleróza, zápaly ciev) 

  • chronické a recidivujúce zápaly (v oblasti nosa, uší a krku, horných a dolných ciest dýchacích, močového a pohlavného ústrojenstva, kĺbov a iné). 




Spôsob použitia


Zahajovacie dávkovanie je obvykle 5-10 tabliet 3x denne. Postupne je možné dávkovanie znižovať až na 3 tablety 3x denne. Deťom podávame 1 tabletu na každých 6 kg hmotnosti. Tablety sa užívajú pol hodiny pred jedlom, vždy v celku a zapijú sa väčším množstvom tekutiny (mlieko nie je vhodné). Prípravok sa používa na doplnkovú liečbu a jeho užívanie nemôže nahradiť ostatné lieky predpisované lekárom.

 

Wobenzym (200 tbl)

Mucos Pharma CZ,s.r.o.
32.94 €TOVAR JE SKLADOM
Počet ks
Kategórie produktu:
Lieky a výživové doplnky