Hľadaj v ESHOPe
Balenie: 60 kapsúl - dávka na 1 mesiac Trápi vás inkontinencia? Netrápte sa. Inkontinencia spôsobuje problémy mnohým - nezávisle od veku, pohlavia alebo životného štýlu. Podstatné je, že jej príznaky môžeme rýchlo zmierniť a tým zlepšiť kvalitu vášho života. Urifar Inko je prírodný výživový doplnok, ktorý
rýchlo znižuje počet epizód inkontinencie a
frekvenciu močenia počas dňa a noci;
u mužov zmierňuje problémy s prostatou.
Väčšina ľudí, ktorých trápi močová inkontinencia nevyhľadá pomoc a o prírodnej ceste pomoci nevedia. Nedovoľte, aby ste boli jedným z nich! S produktom Urifar INKO sa prvé výsledky dostavia už po prvom mesiaci používania, s používaním však môžete pokračovať aj ďalej.
Pozitívne výsledky vám garantujeme s mesačnou zárukou spokojnosti.
Močenie a inkontinencia moču
Močenie je jav, pri ktorom dochádza správnym fungovaním močových ciest k vylučovaniu moču. O močovej inkontinencii hovoríme vtedy, ak dôjde k nekontrolovanému úniku moču (úplnemu alebo po kvapkách).
Močovú inkontinenciu môžeme v širšom význame rozdeliť na:
stresovú inkontinenciu, ktorá vzniká následkom oslabených svalov panvového dna a vnútorného zvierača (sfinktera) močovej rúry
urgentnú inkontinenciu alebo nadmerne aktívny močový mechúr, ktorý vytvára tlak na svalové steny močového mechúra
zmiešanú inkontinenciu, ktorá je je kombinácia stresovej a urgentnej inkontinencie.
Kto trpí na močovú inkontinenciu?
Aj napriek tomu, že častejšie sa vyskytuje u ľudí v treťom období života, je toto ochorenie prítomné vo všetkých obdobiach života. Je známe, že močová inkontinencia postihuje až dvakrát častejšie ženy ako mužov. Z toho môžeme usúdiť, že s močovou inkontinenciou sa stretne počas života až tretina žien. Znepokojujúcou skutočnosťou je aj údaj, že až 70% ľudí trpiacim spomínaným problémom, nevyhľadá lekársku pomoc.
Najčastejšie príčiny a ťažkosti pri močovej inkontinencii
Močová inkontinencia sa môže objaviť ako následok stresu, poškodenia močových orgánov alebo chrbta a používania liekov, ktorých vedľajšie účinky majú vplyv na činnosť močového mechúra. Častejšie však ide o následok procesov starnutia, ktoré negatívne vplývajú na svaly močového mechúra a narušujú hormonálnu rovnováhu. Problém sa stáva závažnejším, ak sa ľudia so spomínaným problémom uzavrú do seba a izolujú sa od spoločnosti. Okrem toho, častá návšteva toalety znižuje kvalitu spánku.
Ako si môžeme pomôcť sami?
V rámci zmiernenia príznakov močovej inkontinencie sa odporúča zníženie nadmernej telesnej hmotnosti, ukončenie fajčenia, príjem 2 litrov tekutín denne a pravidelné vylučovanie moču aj vtedy, že necítite potrebu.
Okrem toho môžeme problém zmierniť používaním preparátu Urifar Inko, ktorý obsahuje kombináciu nemastného výťažku z tekvicových jadierok a sójových izoflavónov.
Patentovaná kombinácia nemastného výťažku z tekvicových jadierok a sójových izoflavónov má priamy účinok na uvoľňovanie svalov v okolí steny močového mechúra. U žien okrem toho posilní činnosť svalov panvového dna a vnútorných zvieračov. Preparát má taktiež pozitívny účinok na hormonálnu rovnováhu.
 

SENSILAB URIFAR INKO 60cps

SENSILAB
21.59 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Lieky a výživové doplnky
Močové cesty

Podobné produkty