Hľadaj v ESHOPe

Balenie: 30 kapsúl + 30 kapsúl + 30 kapsúl + manuál

Ženy chudnú inak ako muži

Každý z nás občas priberie, ale u žien to je väčšinou viditeľnejšie a kilogramov sa zbavujú pomalšie ako muži, preto je dôležité, aby ste sa do diéty pustili KOMPLEXNE. Správna cesta k štíhlej postave pozostáva z:

 • vyváženej stravy,
 • pravidelnej telesnej aktivity a
 • z kvalitných a prírodných výživových doplnkov, ktoré urýchľujú priebeh každej diéty.

Jednoduchšie sa to nedá!

30 DAYS Slim Women je komplexný program na chudnutie, pretože v sebe spája fyzickú aktivitu, redukčnú diétu a výživové doplnky, ktoré majú trojitý účinok na stratu telesnej hmotnosti.
 

Výživové doplnky (iba 3 kapsuly denne)

Program 30 DAYS Slim Women je vytvorený exkluzívne pre ženy, a tak zahŕňa všetky podstatné požiadavky žien, ktoré držia diétu. Okrem manuálu s radami, diétou, receptami a cvičebným programom, program obsahuje 3 produkty, ktoré úplne jednoduchým a prirodzeným spôsobom budú vaše telo ovplyvňovať tak, aby odstránilo nadbytočné kilogramy.

 • kapsuly A - Appetite Stop - účinne zastavujú zvýšený apetít a potláčajú pocit hladu,
 • kapsuly B - Metabolism Boost - urýchľujú metabolizmus a umožňujú, aby ste nadbytočné kilogramy zhodili rýchlejšie,
 • kapsuly C - Fat Burner - urýchľujú spaľovanie tukov a odstraňujú tukové zásoby zo všetkých častí tela.

Diéta, ktorá obsahuje upravený harmonogram stravovania a zoznam dovolených a zakázaných potravín

Pravdepodobne ste už niekedy vyskúšali diétu, počas ktorej ste príjem jedla obmedzili do takej miery, že telo zaplavil pocit obrovského hladu. Keďže naše telo je veľmi prešibané, rozpozná obmedzený príjem stravy ako \"obdobie nedostatku\", a tak prijatú stravu šikovne uloží na "ťažké časy". Zvyčajne sa po dvoch týždňoch takejto diéty ubúdanie nadbytočných kilogramov zastaví a keď diétu ukončíme, všetky zhodené kilogramy sa vrátia späť, čo nazývame jo-jo efekt. Diéta podľa programu 30 DAYS Slim Women je celkom jednoduchá. Je vytvorená podľa niekoľkých jednoduchých pravidiel, ktoré priaznivo pôsobia na úbytok nadbytočných kilogramov. Aj napriek určitým menším obmedzeniam sa neodporúča, aby ste počas programu hladovali, a tak, ak ste hladné, doprajte si menšie občerstvenie (jogurt, hrsť orieškov, čerstvé ovocie).

Cvičenie - na zdravé chudnutie

Ak sa chcete zbaviť nadbytočných kilogramov, popri správnej strave je mimoriadne dôležitým prvkom pri chudnutí fyzická aktivita. Vybudovaním svalovej hmoty sa postaráte o to, že telo kalórie spotrebúva aj v čase oddychu. Svaly sú totiž intenzívnymi pohlcovačmi kalórií - vo dne aj v noci.Okrem výživových doplnkov, program 30 DAYS Slim Women zahrňuje aj cvičebný program.

Výhody programu 30 DAYS Slim Women

30 DAYS Slim Women je komplexný program na chudnutie, ktorý sa vám prispôsobí v každom smere. Z toho dôvodu je vhodný pre vás, ktoré si želáte pristúpiť k chudnutiu komplexne:

 • NEKRADNE VÁM ČAS: Program je vhodný pre všetky ženy, ktoré nemajú dostatok voľného času, aby mohli navštevovať fitnes centrum, skupinové cvičenia alebo sa venovať telesnej aktivite niekoľko hodín denne.
 • ODBORNÁ POMOC: Na dosiahnutie najlepšieho účinku sme spojili vedomosti odborníkov, trénerov a výživových špecialistov, ktorí vám budú k dispozícii v programe 30 DAYS Slim Women.
 • RÝCHLE ÚČINKY: Aby nezostalo iba pri slovách, program 30 DAYS Slim Women vám garantuje mimoriadne výsledky už za 30 dní! Jednoducho, rýchlo a efektívne sa s ním pripravíte na svadobný deň, maturitný ples alebo dovolenku.

Nákup kompletného programu 30 DAYS Slim Women odporúčame:

 • všetkým zaneprázdneným ženám, ktoré nemajú čas na plánovanie diéty a potrebujú jednoduchý a jasný prístup k zhadzovaniu prebytočných kilogramov,
 • osobám, ktoré majú problém s disciplínou a radi by dosiahli viditeľné výsledky už za jeden mesiac,
 • tým, ktoré chcú dosiahnuť zreteľný výsledok za veľmi krátky čas, aby mohli svoju príťažlivú postavu predviesť v letných plavkách, počas svadobného dňa alebo na maturitnom plese.
 • všetkým, ktorí sledujú najnovšie módne trendy z oblasti účinných a komplexných diét.
 

SENSILAB 30 DAYS SENSILABIM WOMEN 3x30cps

SENSILAB
38.55 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Zdravý životný štýl
Chudnutie

Podobné produkty