Hľadaj v ESHOPe

Balenie: 30 kapsúl + 30 kapsúl + 30 kapsúl + manuál

Muži chudnú inak ako ženy

Dobrou správou je, že muži spravidla chudnú jednoduchšie ako ženy, keďže majú rýchlejší metabolizmus. Zlou správou však je, že sa väčšinou väčšinou častejšie dopúšťajú rôznych prehreškov, ako ženy. . Preto ak túžia po vyformovanej postave, musia sa najprv postarať o intenzívnu detoxikáciu tela.
Okrem toho, brušná nadváha je u mužov častejšia ako u žien. Obvod mužského drieku však môžeme správnymi výživovými doplnkami, diétou a cvičením zúžiť už za 30 dní!

Komplexný program (výživové doplnky + diéta + cvičenie)

Výživové doplnky

Program 30 DAYS Slim Men je vytvorený exkluzívne pre mužov, čo znamená, že v sebe ukrýva hlavné mužské výzvy. Okrem manuálu s radami, diétou, receptami a cvičebným programom, program obsahuje 3 produkty, ktoré budú pomáhať vášmu telu pri zbavovaní sa nadbytočných kilogramov úplne jednoduchým a prirodzeným spôsobom.

 • kapsuly A - účinne detoxikujú pečeň a telo pripravia na stratu kilogramov,
 • kapsuly B - urýchľujú spaľovanie tukov a odstraňovanie nadbytočných kilogramov,
 • kapsuly C - urýchľujú regeneráciu tela po cvičení a zabraňujú pôsobeniu voľných radikálov, ktoré vznikajú počas intenzívneho cvičenia.

Diéta a cvičenie

Ak sa nazdávate, že počas jedného mesiaca nie je možné vyformovať postavu, zbaviť sa brucha a stať sa fit, potom ste sa ešte nestretli s tým pravým prístupom. 30 DAYS Slim Men spája kľúčové elementy chudnutia a formovania postavy. Preto je taký efektívny.Okrem výživových doplnkov, program zahrňuje aj mesačnú diétu a cvičebný program.

Jednoduchšie sa to nedá

30 DAYS Slim Men je kompletný program na chudnutie, ktorý v sebe spája fyzickú aktivitu, redukčnú diétu a výživové doplnky, ktoré majú trojitý účinok na stratu telesnej hmotnosti. Program je úplne jednoduchý na použitie, a dokonca obsahuje aj manuál s:

 • diétou, ktorá obsahuje harmonogram stravovania a zoznam dovolených a zakázaných potravín,
 • cvičebným programom na zdravé chudnutie (3 tréningy za týždeň) a
 • jasnými pokynmi na používanie výživových doplnkov (iba 3 kapsuly denne)

Výhody programu 30 DAYS Slim Men

30 DAYS Slim Men je komplexný redukčný a zároveň rekreačný program, ktorý vyhovuje všetkým potrebám, schopnostiam a želaniam.
FLEXIBILNÉ CIELE: Program je vhodný pre tých, ktorí si želajú za jeden mesiac schudnúť 5 kg alebo viac (ak si želáte schudnúť viac, môžete si program predĺžiť).
RÝCHLE ÚČINKY: Diéta a program cvičenia sú navrhnuté tak, že prvé výraznejšie výsledky zbadáte už približne po 10 dňoch. Účinky sa budú potom už len strmo zvyšovať.
NEKRADNE VÁM ČAS: Program je vytvorený tak, že nie je potrebné, aby ste navštevovali fitnes centrum, zaťažovali sa komplikovanou stravou alebo sa hĺbkovo vzdelávali o spôsobe jeho fungovania. 30 DAYS Slim Men je maximálne jednoduchý na použitie a nekradne vám čas.

30 DAYS Slim Men pre fit telo a super postavu odporúčame:

 • všetkým zaneprázdneným mužom, ktorí nemajú čas na plánovanie diéty a potrebujú jednoduchý a jasný prístup k zhadzovaniu prebytočných kilogramov,
 • želajú si komplexne zlepšiť svoju postavu, zmenšiť brucho a zlepšiť kondíciu,
 • osobám, ktoré majú problém s disciplínou a radi by dosiahli viditeľné výsledky už za jeden mesiac,
 • tým, ktorí chcú dosiahnuť efekt za veľmi krátky čas,
 • všetkým, ktorí sledujú najnovšie módne trendy z oblasti účinných a komplexných diét.
 

SENSILAB 30 DAYS SENSILABIM MEN 3x30cps

SENSILAB
38.55 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Zdravý životný štýl
Chudnutie

Podobné produkty