Hľadaj v ESHOPe

Balenie:

 • 30 kapsúl A - Morning purification
 • 30 kapsúl B - Day support
 • 30 kapsúl C - Night care.

Pečeň – orgán, ktorý je súčasťou čistiaceho procesu v tele

Čistenie a vylučovanie škodlivých látok z tela je jednou z najdôležitejších úloh pečene. Pri každodennom odstraňovaní škodlivých látok sa schopnosť čistenia a regenerácie pečene postupne znižuje.

V prípade, že vaša pečeň nefunguje tak, ako by mala, môžu sa objaviť najrôznejšie príznaky, akými sú:

 • celková nepohoda a únava,
 • spomalené trávenie a občasná malátnosť,
 • kožné problémy, svrbenie a zmenená farba pokožky (žltkasté sfarbenie),
 • bolesť v oblasti brucha (pod pravým rebrovým oblúkom) a
 • hromadenie tuku v oblasti pásu.

V tele, ktoré je zaťažené škodlivými látkami, sa okrem spomínaných príznakov začne tvoriť väčšie množstvo voľných radikálov, ktoré dávame do súvislosti s mnohými ťažkosťami.

Zdravý životný štýl nestačí!

Aj napriek tomu, že dodržiavame zdravý životný štýl a naša strava obsahuje veľké množstvo čerstvého ovocia a zeleniny, pečeň je každodenne vystavená mnohým škodlivým faktorom, ktoré zvyšujú nárok na jej činnosť.
Podľa údajov Agentúry na ochranu životného prostredia ZDA, ľudia každý rok zaťažia životné prostredie viac ako 2,7 triliónmi kilogramov (2 700 000 000 000 kg) jedovatých látok rôznych druhov. Niektoré z nich sa nakoniec prostredníctvom vzduchu, ktorý dýchame, jedla, ktoré zjeme alebo znečistenej vody, ktorú pijeme dostanú do nášho tela.

Zaťažená pečen potrebuje našu pomoc!

Čím viac jedovatých látok sa dostane do nášho tela, tým viac zaťažená je naša pečeň. A čím viac je naša pečeň zaťažená, tým viac tuku sa v nej hromadí a funguje pomalšie. Takto sa ocitneme v začarovanom kruhu.
Ak túžime po dosiahnutí celkovej pohody, je mimoriadne dôležité, aby sme venovali pozornosť našej pečeni a umožnili jej, aby mohla bez problémov vykonávať svoje úlohy: premenu a vylučovanie škodlivých látok a čistenie celého organizmu.

Program 30-Days Liver Detox na podporu činnosti pečene

30 dňový program 30 DAYS Liver Detox obsahuje tri výživové doplnky, ktoré ponúkajú celodennú ochranu a podporujú očisťovaciu funkciu pečene cez deň aj v noci.

Kapsuly A - Morning purification obsahujú výťažok z pestreca mariánskeho,vrcholaku myrobalánového a čierneho korenia. Kapsuly A používame ráno,keďže potrebujeme dokonalú kombináciu prírodných výťažkov, ktoré aktivujú činnosť, detoxikáciu a regeneráciu pečene. To umožňuje, aby pečeň okamžite po raňajkách začala s okamžitou detoxikáciiou toxínov a iných jedovatých látok, ktoré zaťažujú naše telo.

Kapsuly B - Day support obsahujú výťažok z artičoky, kurkumy a čierneho korenia. Kapsuly B používame po obedepo hlavnom dennom jedle, nakoľko kombinácia prírodných výťažkov v kapsulách umožňuje následnú premenu toxínov, ktoré zaťažujú fungovanie nášho tela a úspešne ich rozloží. Tie sa z tela vylúčia prostredníctvom moču, potu alebo žlče, ktorá je najdôležitejšou cestou na vylúčenie v pečeni zachytených toxínov z tela.

Kapsuly C - Night care obsahujú výťažok z rozmarínu, čakanky a čierneho korenia, upokoja naše telo pred spaním, čo pomôže k optimálnemu fungovaniu pečene počas noci. Ak náš spánok nie je hlboký a v noci sa budíme, pečeň nemôže efektívne vykonávať svoju úlohu. Preto je veľmi dôležité, aby sme sa pred spaním upokojili.
Kapsuly C používame tesne pred spaním, keďže pozitívne vplývajú na upokojenie celého tela a na účinnú nočnú detoxikáciu organizmu.

K balíčku troch výživových doplnkov 30 DAYS Liver Detox je priložená aj brožúrka s tipmi, receptami a jasnými návodmi na 30-denný program a príručná škatuľka na jednoduché uchovávanie a dávkovanie kapsúl.

30-dňový program na dokonalú celodennú podoporu činnosti pečene odporúčame:

 • všetkým, ktorí by chceli svojej pečeni ponúknuť prírodné výťažky na regeneráciu a podporu očisťovacej funkcie jedného z našich najdôležitejších orgánov v tele,
 • osobám, ktoré často konzumujú mastnú a rýchlo pripravenú stravu,
 • všetkým, ktorí sa pravidelne \"uvoľňujú\" cigaretou, pohárikom alkoholu a jedia nezdravé jedlá,
 • osobám, ktoré žijú vo väčších mestách alebo v blízkosti dopravných ciest a väčšinu svojho času prežívajú v uzavretých priestoroch,
 • všetkým, ktorí žijú stresujúcim životom a nemajú čas na zdravé stravovanie a potrebujú jednoduchý a jasný program s návodmi na podporu činnosti pečene, nosti pečene, ...
 

SENSILAB 30 DAYS LIVER DETOX 3x30cps

SENSILAB
32.59 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Lieky a výživové doplnky
Tráviaci trakt
Pečeň a žlčník

Podobné produkty