Hľadaj v ESHOPe

BALENIE

 • 60 kapsúl A - Detox
 • 60 kapsúl B - Balance
 • 60 kapsúl C - Nutrition

Konečene je tu detox, ktorý od vás nevyžaduje, aby ste sa vzdali všetkých vecí, ktoré máte radi!

30-Days Green Cleanse sa zakladá na starej praxi alkalizovania a zásady stravovania 80:20:

 • 20% stravy, ktorú prijmeme môžu byť zákusky, mäso, káva, čokoláda a ostatné potraviny, ktoré sú väčšinou počas detoxu zakázané,
 • 80% stravy optimalnej pre naše telo.

Alkalizovanie ako podpora prirodzenej detoxikácie

Pri spracovaní západnej stravy sa vytvára nadmerné množstvo jedov, ktoré narušujú rovnováhu nášho tela. Keď je pH v našom tele príliš vysoké, trápia nás mnohé nepríjemnosti:

 • paradontóza a problémy so zubami,
 • poruchy metabolizmu a cirkulácie,
 • nepríjemné telesné pachy a zlý dych,
 • únava,
 • krehké a štiepavé nechty a vlasy,
 • bolesti v kĺboch,
 • zápaly a infekcie.

Ak tento stav ignorujete, môže dôjsť k závažnému prekysleniu organizmu a vzniku vážnych problémov, ako:

 • stukovatená pečeň,
 • poruchy srdca a žíl,
 • závažné zápaly alebo bakteriálne, vírusové alebo kvasinkové infekcie,
 • vážne oslabenie imunitného systému,
 • obličkové kamene.

Alkalizovanie je uznávaný systém na obnovenie rovnováhy organizmu.

Prináša pozitívne zmeny vášho vzhľadu a nálady, a so svojím mimoriadne silným účinkom môže odstrániť aj vážnejšie zdravotné problémy. Ľudia spolu s alkalizovaním úspešne vyhrali aj boj nad rakovinou alebo iným druhom drastickej nerovnováhy a úpadku obranyschopnosti.

Ako sa alkalizovať

Zjednodušene povedané, alkalizovať sa môžeme dvoma spôsobmi:

 • buď z našej stravy vylúčime niekoľko kyselinotvorných potravín alebo
 • každú kyselinotvornú potravinu skombinujeme s takou, ktorá v našom tele pôsobí zásadito (zavedenie princípu 80:20).

Alkálická diéta je preto veľmi vhodná pre všetky životné štýly, keďže nezakazuje prakticky nič.
Znížime príjem zlého a zvýšime príjem dobrého. A tak sa vašich najväčších prehreškov nemusíte vzdať. Ak držíme iba diétu a nepomáhame si s výživovými doplnkami, alkalizovanie trvá dlhší čas. So špeciálnym programom na alkalizovanie môžeme navrátiť telu rovnováhu už za 30 dní!

Zelený detox - na vyváženie pH

Vzhľadom na to, že klasické alkalizovanie je dlhodobý proces, odporúča sa užívanie výživových doplnkov, ktoré telu pomáhajú navrátiť rovnováhu. Riasy a vybrané zelené doplnky môžu účinne zlepšiť alkalizovanie spoločne s diétou a okrem toho nám umožnia, aby sme si sem tam dopriali aj nejakú sladkú drobnosť.

Aby sme vám alkalizovanie ešte viac uľahčili, vytvorili sme pre vás revolučný produkt na slovenskom trhu. - 30 dňový program 30-Days Green Cleanse.

30-Days Green Cleanse

VÝŽIVOVÉ DOPLNKY: Balíček 30-Days Green Cleanse obsahuje kombináciu rias a rastlinných výťažkov, ktoré alkalizujú a očisťujú vaše telo, a iba za 30 dní mu navracajú optimálne pH, rovnováhu a vitalitu. Dobrou správou je, že počas programu nie je nutné, aby ste sa úplne vzdali vašich najobľúbenejších jedál, čokolády, šálky kávy alebo chutného grilovaného kúsku mäsa.

MANUÁL: Najdôležitejšie je, aby ste vedeli, ktoré potraviny okysľujú naše telo a tie by ste potom mali konzumovať v menších dávkach, resp. kombinovať s potravinami, ktoré na naše telo pôsobia zásadito. To sa dozviete v priloženej brožúrke s tabuľkou odporúčaných a neodporúčaných potravín, tipmi na alkalizáciu a špeciálnu diétu.

DARČEK: Program obsahuje aj krabičku na kapsuly. Takto si môžete pripraviť kapsuly vopred, vziať si ich do práce alebo na cestu a zjednodušíte si tak plánovanie svojho alkalizovania.

Ako funguje program 30-Days Green Cleanse

30-Days Green Cleanse obsahuje tri produkty, ktoré podporujú opätovné obnovenie rovnováhy pH vo vašom tele iba za 30 dní! Balíček obsahuje kombináciu troch produktov:

 • Kapsuly A (DETOX) sú kombináciou chlorely a rias wakame; zabezpečujú účinnú a kompletnú detoxikáciu celého tela. Riasy na seba viažu jedovatý látky, ktoré následne vylúčite z tela a tak telu umožnia bezchybné fungovanie.
 • Kapsuly B (BALANCE) obsahujú kombináciu prírodných rastlinných extraktov špargle, artičoky a zeleru, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu tráviaceho traktu a pečene. Majú diuretický účinok a pomáhajú pri obnovení rovnováhy pH v tele.
 • Kapsuly C (NUTRITION) obsahujú pravé bohatstvo esenciálnych látok, ktoré pochádzajú z najčistejších kútov sveta. Kombinácia prášku z morských rias klamath a riasy spirulina pacifica zásobí telo výdatným množstvom živín, čím pomáha k zvýšeniu vitality celého tela.

K balíčku 30-Days Green Cleanse, je priložená aj brožúrka s tipmi, receptami a jasnými pokynmi na 30-dňový program a príručnú škatuľka na jednoduché ukladanie a dávkovanie kapsúl.

Komu odporúčame nákup produktu 30-Days Green Cleanse

Nákup 30-dňového programu na navrátenie rovnováhy pH v organizme odporúčame:

 • všetkým tým, ktorí by chceli svojmu telu dodať tú najlepšiu kombináciu rias a rastlinných výťažkov, ktoré prispejú k očisteniu tela a vylúčia z neho jedovaté látky,
 • osobám, ktoré pociťujú príznaky porušenia rovnováhy pH, akými je úbytok energie, únava, apatia, zlá nálada, paradontóza, bolesti hlavy, nepríjemné telesné pachy a zlý dych,
 • všetkým, ktorí začínajú svoje dni so šálkou kávy alebo čierneho čaju, pravidelne konzumujú mäso a mastné výrobky, jednoduché sacharidy a zriedka siahnu po čerstvej zelenine a ovocí.

 

Často kladené otázky

1. Ako sa mám stravovať počas 30 dňového programu?

Vaše telo si rýchlejšie zvykne na optimálnu rovnováhu pH, ak budú vaše jedlá obsahovať viac zásaditých potravín. To znamená, že váš jedálny lístok by mal obsahovať 80 percent zásaditých potravín a iba 20 percent potravín, ktoré okysľujú naše telo (princíp 80:20).
Dobrou správou je, že počas programu nie je nutné, aby ste sa úplne vzdali najobľúbenejších jedál, čokolády, šálky kávy alebo chutného grilovaného mäsa. Najdôležitejšie je, aby ste vedeli, ktoré potraviny zakyslujú naše telo a tie by ste potom mali konzumovať v menších dávkach, resp. kombinovať s potravinami, ktoré na naše telo pôsobia zásadito.

2. Včera môj priateľ oslavoval narodeniny a ja som zjedol/la väčšie množstvo jedla, ktoré okysľuje telo. Všetko, čo som dovtedy urobil/la je zmarené alebo sa môže telo alkalizovať aj napriek tomu, že som sa porušil/a pravidlá?

Bolo by ilúziou očakávať, že každý deň budeme dodržiavať zásadu 80:20. Samozrejme, pomer medzi potravinami, ktoré na naše telo pôsobia zásadito, a tými, ktoré pôsobia kyslo, sa každý deň mení. Každopádne, pokúste sa čo najviac dodržiavať princíp 80:20.
Ak sa vám to občas nepodarí, ako v prípade oslavy narodenín, nemusíte sa tým príliš trápiť (nezabudnite, aj stres vedie k poruche rovnováhy pH v tele). Namiesto toho prijímajte po oslave iba alkalizujúcu stravu, čo znamená, že nasledujúci deň si doprajete výdatné množstvo zásaditých potravín.

3. Ako sa budem cítiť počas 30-dňového programu?

30-dňový Green Cleanse program od vás očakáva zavedenie určitej zmeny do vášho životného štýlu, predovšetkým špeciálne prispôsobený jedálny lístok. Takáto zmena bude určite vplývať aj na to, ako sa budete cítiť. Hlavne v prvých dňoch sa budete cítiť slabší, bez energie a unavene. Ale nevzdávajte sa! Na konci programu bude vaša snaha odmenená. Na konci sa totiž budete cítiť senzačne! Budete sa cítiť čisto, ľahko a budete plný energie!

4. Kedy mám obnoviť program 30-Days Green Cleanse?

Ak chcete, produkt 30-Days Green Cleanse môžete užívať aj bez prestávky. Tento spôsob si zvyčajne zvolia ľudia, ktorí sú často vystavení stresu alebo žijú vo väčších mestách s nedostatkom zelene a nemajú čas venovať zvýšenú pozornosť svojmu stravovaniu.
Môžete sa samozrejme rozhodnúť, že výživové doplnky budete užívať iba niekoľkokrát ročne, keď pocítite, že vaše telo nemá správne pH a objavia sa niektoré už spomínané príznaky:

 • strata energie, únava, apatia,
 • celkový nepríjemný pocit,
 • bolesti hlavy,
 • nepríjemný zápach z úst alebo iné nepríjemné telesné pachy.

 

Zaujímavosť: pH krvi sa nikdy nezmení

Naše telo zaťažujeme stravou plnou jedovatých látok, ktoré sa následne vstrebávajú do krvi. Vtedy sa zapoja rôzne mechanizmy, ktoré sa snažia tieto toxíny čo najrýchlejšie vylúčiť z krvi:

 • prostredníctvom obličiek - močom,
 • prostredníctvom kože - potom,
 • prostredníctvom pľúc - dýchaním a
 • vylučovaním fosforečnanu vápenatého z kostí, ktorý neutralizuje prijaté toxíny.

Ak je toxínov v krvi príliš veľa, v dôsledku úsilia o udržanie optimálneho pH v krvi, sa dočasne vylučujú do medzibunkového priestoru a tým spomaľujú vitálne procesy. Ak je naše telo dennodenne zaťažené jedmi, je ohrozená činnosť a regenerácia celého tela. Nie len to, ohrozené je aj naše zdravie!

 

SENSILAB 30 DAYS GREEN CLEANSE 3x60cps

SENSILAB
46.17 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Zdravý životný štýl
Chudnutie

Podobné produkty