Hľadaj v ESHOPe

Balenie 10-Days Detox (Liver 20 kapsúl, Digestive Tract 30 kapsúl, Colon 20 kapsúl) 10-Days Detox je revolučný produkt, ktorý rýchlo odstráni mnohé ochorenia a zdravotné ťažkosti. Ide o trojstupňový detoxikačný program, ktorý obsahuje praktický manuál na detoxikáciu, a 3 starostlivo vybrané výživové doplnky, ktoré vám upravia trávenie, odstránia z tela voľné radikály, očistia pečeň a detoxikujú tráviaci systém.

Produkt 10-Days Detox obsahuje kombináciu troch produktov:

  • Liver Antiox, ktorý prispieva k ochrane a detoxikácii pečene,
  • Digestive Care, ktorý reguluje náš apetít, vylučovanie tráviacich štiav a oživí naše telo,
  • Colon Protect, ktorý podporuje trávenie a udržiava rovnováhu tráviaceho traktu.

Kombinácia výživových doplnkov v produkte 10-Days Detox vám umožní účinnú a dôkladnú detoxikáciu tela v priebehu 10 dní. Ku kompletnému programu 10 Days Detox je priložený aj praktický manuál, ktorý obsahuje jedálny lístok a zoznam nápojov na efektívnu detoxikáciu organizmu.

Prečo detoxikácia s 10-Days Detox

Častý stres, znečistené životné prostredie, nesprávna výživa, nezdravé návyky, nedostatok alebo prebytok pohybu a oveľa viac, spôsobujú, že naše telo je plné jedovatých látok. Z toho dôvodu sa začnú prejavovať ťažkosti, ako:

  • úbytok energie,
  • podráždenosť,
  • zlá nálada,
  • tiež to môže viesť k závažným zdravotným problémom (vážne choroby, zvýšená telesná váha, bolesti, alergie, rakovina).

Ideálne riešenie: Úplná zmena životného štýlu.
Jednoduché riešenie: Detoxikácia s 10-Day Detox (ktorú zopakujeme aspoň 2x ročne!)

Viac ako len detox

Produkt 10-Day Detox vám ponúka ideálne riešenie na účinnú detoxikáciu tela. K nákupu produktu získavate zadarmo brožúrku, ktorá obsahuje zdravé tipy a jedálny lístok na zjednodušenie detoxikácie.

Sensilab odporúča:

Základom na úspech Detox-u je pravidelné stravovanie s najmenej tromi hlavnými jedlami denne. Aby malo čistenie tela lepší účinok, počas detoxu by ste nemali trpieť. Preto si môžete pripraviť aj nejakú lahodnú maškrtu. Strava, ktorú konzumujeme, by mala samozrejme pozostávať väčšinou z čerstvého ovocia a zeleniny a nemala by obsahovať spracované potraviny. Takým spôsobom si naše orgány oddýchnu od nezdravej stravy a užijú si kvalitné a zdravé živiny.
Odporúčame, aby Vášmu 10 dňovému detoxu predchádzala prípravná fáza, v rámci ktorej by ste mali telo postupne pripravovať na zmenu stravy. Ak začneme s detoxom, mal by pozostávať z 3 stupňov:

  • 1. stupeň: 5 - dňové úvodné obdobie
  • 2. stupeň: 10-dňový detox
  • 3. stupeň: tipy na stravovanie po ukončení detoxu

Zároveň však nesmieme zabudnúť na mierny, ale pravidelný pohyb a dostatočné množstvo tekutín.
Zistilo sa, že osoby, ktoré sa rozhodnú pre detoxikáciu, jednoduchšie chudnú a zároveň sa ľahšie zbavujú rôznych ťažkostí, akými sú: zlé trávenie, nadúvanie, zapečenosť, bolesť hlavy, kožné problémy, lámavosť nechtov, nespavosť...

 

SENSILAB 10 DAYS DETOX 3x60cps

SENSILAB
26.32 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Lieky a výživové doplnky
Tráviaci trakt
Pečeň a žlčník

Podobné produkty