Hľadaj v ESHOPe

Popis a určenie

Imunoglukan P4H® je výživový doplnok pre dlhodobé užívanie. Obsahuje Imunoglukan® vo vhodnej kombinácii s vitamínom C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Tekutá forma bola vyvinutá špeciálne pre deti a dospelých uprednostňujúcich tekuté formy prípravkov.

 

 

 

 
Spôsob použitia

Odporúča sa užívať 1ml na 5 kg telesnej hmotnosti 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace). Zvýšenú dávku (2 ml/5 kg) je vhodné užívať 1x denne 3-7 dní pri zvýšených nárokoch na organizmus. Prípravok sa užíva najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. Pred každým použitím je nutné fľaštičku dôkladne a energicky pretrepať. Po otvorení a každom použití fľaštičku ihneď dobre uzatvorte a uchovajte v chladničke od 2°C do 8°C. Spotrebujte do 2 mesiacov od otvorenia.

 

Upozornenia: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi, užívajúci imunosupresíva len po odporučení lekára. Odporúčané denné dávkovanie sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Pred otvorením skladujte do 25°C, chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom.

 

 

 

 

Aktívne látky

 

 
 

NázovObsah

imunoglukán10mg

kyselina L-askorbová (vitamín C)10mg

 

 

Imunoglukan P4H (sirup 250 ml)

Pleuran
13.03 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Lieky a výživové doplnky
Imunita

Podobné produkty