Hľadaj v ESHOPe

Popis a určenie

Výživový doplnok obsahuje :

 


  • Imunoglukan je vysoko purifikovaná prírodná látka, komplex biologicky aktívnych polysacharidov, získavaný izoláciou z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnosť a účinnosť bola overená v klinických štúdiách a pozorovaniach, ktoré boli publikované v odbornej literatúre.
     

  • Vitamín C si náš organizmus nedokáže syntetizovať, preto je potrebné prijímať ho v potrave. Odporúčaná denná dávka vitamínu C je 80 mg. Je nevyhnutný pre život a udržanie zdravého organizmu, nakoľko v ľudskom tele vykonáva mnoho dôležitých funkcií. Ovplyvňuje metabolizmus aminokyselín a syntézu kolagénu, čím prispieva k správnej funkcii krvných ciev, kostí a chrupaviek. Vychytáva voľné radikály, a tak ochraňuje bunky pred oxidačným stresom. Svojím pôsobením v organizme prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C v kombinácii s imunoglukanom pôsobí v prípravkoch Imunoglukan P4H® synergicky, čo znamená, že účinok týchto látok sa vzájomným pôsobením podporuje.  •  
  •  

 

 Príbalený darček: Vzorka krému Imunoglukan P4H. Krém je určený na regeneráciu a obnovu kože obsahuje aktívnu látku beta (1,3/1,6) glukán pleuran, ktorá priaznivo ovplyvňuje hojenie a podporuje obnovu pokožky pri poraneniach a drobných popáleninách .Ukľudňuje ,regeneruje a hydratuje suchú, popraskanú, poškodenú a problémovú kožu ( po slnení, ožarovaní, chirurgických zákrokoch pri dermatózach a ekzémoch).

 

 

 

 
Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie Imunoglukan P4H® kapsuly: Odporúča sa užívať 1 až 3 kapsuly 1x denne, a to dlhodobo (minimálne 2-3 mesiace). Kapsuly sa prehĺtajú vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody, najlepšie večer pred spaním alebo ráno nalačno. V prípade potreby je možné obsah kapsuly vysypať na lyžičku, a tak užiť. Prípravok je vhodný pre dospelých a deti od 3 rokov.

 

Upozornenie: Odporúčané dávkovanie sa nesmie prekročiť. Prípravok nesmú užívať ľudia s transplantovanými orgánmi, užívajúci imunosupresíva len po odporučení lekára. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy.

 

Skladovanie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom, mrazom a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu pri teplote od 2°C. Po otvorení a každom použití sirup ihneď dobre uzatvorte, uchovávajte v chladničke a potrebujte do 2 mesiacov od otvorenia.

 

 

 

Aktívne látky 

NázovObsah

L-askorban vápenatý (vitamín C)100mg

Pleurotus ostreatus (hliva ustricová)100mg

 

 

Imunoglukan P4H 100 mg (60 tbl)

Pleuran
21.14 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Lieky a výživové doplnky
Imunita

Podobné produkty