Hľadaj v ESHOPe

Popis a určenie


 

čistiaca pleťová voda na citlivú pokožku

 

pleť dôkladne čistí, ale nedráždi

 

vďaka uhorkovému extraktu pôsobí upokojujúco

 

zabraňuje reaktívnym prejavom pokožky, zachováva lipidoproteínový film

 

výborne tolerovaná v oblasti očí

 

 

 

 

Ako výsledok inovatívneho prístupu, BIODERMA ako prvá vyvinula micelárne pleťové vody. Micelárna pleťová voda Sensibio H2O, špeciálne vyvinutá pre citlivú, normálnu, až suchú pokožku,  jemne čistí tvár a oblasť očí. Odstraňuje vodovzdorný mejkap. Súčasťou jej zloženia sú micely, ktoré účinne odstraňujú nečistoty a súčasne udržiavajú rovnováhu pokožky (neobsahuje mydlá, fyziologické pH). Upokojujúce aktívne zložky znižujú začervenanie, zabraňujú podráždeniu, ktoré  často vzniká v dôsledku čistenia pokožky. Voda Sensibio H2O je vynikajúco tolerovaná nielen pokožkou, ale aj očami (testované pod dohľadom očných lekárov).

 

 

 Spôsob použitia


 

Zloženie čistiacej vody Sensibio H2O je veľmi jemné, používajte ju s maximálnou starostlivosťou. 

 

Navlhčite vatový tampón vodou Sensibio H2O a vyčistite tvár a oči a/alebo odstráňte všetky zvyšky mejkapu. Opakujte, až kým tampón neostane celkom čistý.

 

Po vyčistení vodou Sensibio H2O nie je potrebné pokožku oplachovať, ale je dôležité  ju vysušiť. Jemne osušte, zľahka sa dotýkajúc tváre vatovým tampónom.

 

Vodu Sensibio H2O možno používať denne, ráno a večer.

 

 

 

Vlastnosti

 

Bez parfumu. Bez alkoholu. Bez fenoxyetanolu.
500 ml fľaša.

Zloženie

 

WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PROPYLENE GLYCOL, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE.

 

 

 

 

 

 

 

Citlivá pokožka

 


 

Citlivá pokožka sa prejavuje pocitmi pálenia a rozšíreným, alebo lokalizovaným začervenaním. Ľahko sa dehydratuje a následná suchosť vedie k ďalšiemu oslabeniu a sprevádzajú ju pocity napnutia pleti. V závislosti od pôvodu, rozsahu, štádia citlivosti kože a od diagnózy stanovenej odborníkom, Sensibio  ponúka kombináciu aktívnych zložiek a vhodnej textúry.
 

  

 

Bioderma Sensibio H20 (micelárna pleťová voda 500 ml)

Bioderma Laboratoire Dermatologique
17.61 €TOVAR JE NEDOSTUPNÝ
Kategórie produktu:
Kozmetika a drogéria
Pleťová kozmetika
starostlivosť o citlivú pleť

Podobné produkty