Hľadaj v ESHOPe

Epaderm - kompletný program ošetrenia kože

Epaderm - kompletný program ošetrenia kožePrípravky rady Epaderm - kompletný program ošetrenia kože vo dvoch produktoch. Ich pomocou je možné utvoriť bariéru, ktorá napomáha k udržaniu vlhkosti pokožky. Jedná sa o unikátne prípravky založené na báze voskov a parafínov, ktoré sa skladajú z klinicky overených ingrediencií zvlhčujúcich a zvláčňujúcich pokožku tela aj tváre. Produkty Epaderm boli špeciálne vyvinuté v spolupráci s poprednými dermatológmi z Kráľovskej Viktoriánskej nemocnice v Newcastli v Anglicku. Tieto prípravky významne pomáhajú nielen v prípade atopického ekzému a lupienky, ale aj v prípade suchej pokožky so sklonom k ​​tvorbe šupín. Neobsahujú parabény, Sodium Lauryl Sulphate ani farbivá a sú bez parfumácie. Produkty Epaderm sú teda vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku všetkých vekových kategórií vrátane dojčiat.

Epaderm Cream 2 v 1 je obzvlášť účinný v prípade, že je aplikovaný bezprostredne po umytí, aby tak zabránil strate základných mazív z kože. Bráni strate základných mazív z kože a pacient sa tak môže vyhnúť používaniu klasických mydiel či sprchovacích šampónov. Pri aplikácii priamo na kožu sa veľmi rýchlo vstrebáva a zanecháva pokožku príjemne vláčnu a dlhodobo hydratovanú. Vhodný je predovšetkým na denné používanie.

Epaderm Cream bol vo Veľkej Británii odcenený v hlasovaní takmer 6000 lekárnikov v Independent Community Pharmacy magazine ( ICP ) ako Výrobok roku 2012. Toto ocenenie získava každoročne produkt, ktorý podľa samotných lekárnikov prináša pacientom svojím účinkom nespochybniteľné výhody.

Epaderm Ointment 3 v 1 je proti tomu klasické emoliencium, ktoré dôkladne premasťuje pokožku. Obsahuje iba 4 základné zložky, čo z neho robí produkt s najmenším alergickým potenciálom na trhu. Taktiež Epaderm Ointment sa môže používať namiesto mydla ako prostriedok na umývanie pleti, ale aj ako prísada do kúpeľa, ktorá poskytuje výraznú úľavu suchej koži.
 

OMEGA LEKÁREŇ - najnovšie články